آموزش ضخیم دوزی در کرج

خانه    آموزش ضخیم دوزی در کرج

ضخیم دوزی چیست ؟

امروزه پیشرفت چشم‌گیر صنعت لباس و دوست داران مد و لباس در دنیا ، در طراحی و دوخت انواع پارچه‌های باکیفیت قابل مشاهده است. ضخیم‌دوزی یکی از محبوب‌ترین دوره‌های خیاطی بوده که متقاضیان فوق‌العاده بالایی دارد. هنرجو‌های این دوره از خیاطی با یادگیری و طراحی انواع مدل بر روی پارچه ضخیم و اصول برش دادن و تکنیک‌های مهم خیاطی در هنگام دوخت پارچه ضخیم آشنا می شوند.

آموزش ضخیم دوزی در کرج

همانظور که اشاره کردیم یکی دیگر از دوره های مهارتی رشته خیاطی ، ضخیم  دوزی است که تکمیل کننده دوره نازک دوزی می باشد؛ در این دوره هنرجویان مهارت دوخت لباس های ضخیمی همچون : کت ، پالتو، کاپشن ، سوئی شرت و .. را همراه با  دوخت لایه و آسترکشی کناره به روز ترین و حرفه ای ترین متد های روز دنیا در آموزشگاه  خیاطی سپید فرا خواهند گرفت به طوری که قادر خواهند بود برای خود و دیگران لباس‌هایی همچون پالتو، پانج، کت و شنل و…دوخته و از این راه کسب درآمد کند . چرا که شما هنرجوی عزیز در آموزشگاه سپید تمام مهارت های ضخیم دوزی را به صورت عملی در کنار ماهرترین اساتید ما آموزش میبینید و معتبرترین مدرک ضخیم دوزی را در پایان دوره از ما دریافت میکنید.

آیا ضخیم دوزی نیازمند پیش دوره ای است؟

لازم است به ذکر است همانظور که گفته شد دوره ضخیم دوزی مکمل نازک دوزی می باشد. از این رو باید قبل از شرکت در دوره ضخیم دوزی، مهارت های تکمیلی در زمینه نازک دوزی را کسب کنید، سپس برای یادگیری هنر ضخیم دوزی اقدام کنید.

هدف ما از آموزش ضخیم دوزی در کرج

هدف ما از آموزش ضخیم دوزی در کرج ، آموزش جامع و کامل لباس‌های پاییزی ، زمستانی و آشنایی با پارچه‌های ضخیم است. دوره ضخیم دوزی آموزشگاه خیاطی سپید شامل رسم و دوخت الگوی پالتو، بارانی، سوییشرت، جلیقه و غیره و همچنین دوخت انواع جیب و طریق آسترکشی به روش‌های مختلف است که هنرجو در کنار موارد فوق با نکات ظریف دوزی  مانند : سوزن یقه، لایی مویی و … نیز ،آشنا خواهد شد.

در بررسی انواع دورهای خیاطی، دوره ضخیم دوزی یکی از دوره های اصلی محسوب می شود. ابتدا هنرجویان الگو سازی این لباس ها را فرا می گیرند و سپس با پارچه های مناسب این البسه آشنا می شوند و وارد مبحث برش و دوخت این قبیل لباس ها می شوند.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

اطلاعات تماس آموزشگاه خیاطی سپید
چگونه یک خیاط ماهر شویم؟

دوره آموزش ضخیم دوزی در کرج بعد از دوره نازک دوزی جزء دوره هایی است که به هنرجو کمک می کند دوخت راحت تر و در نهایت خروجی کار بهتری داشته باشد . برای اینکه شما نیز در این زمینه به یک خیاط متبحر و ماهر تبدیل شوید نیاز به آموزش و مهارت حرفه ای دارید.  خیاطی در عین حال که یک هنر ظریف و زیبا می باشد به دقت بالایی نیاز دارد. چرا که اندام ها از فردی به فرد دیگر و از مدلی به مدل دیگر متفاوت است و برای اینکه خیاطی بتواند مهارت خیاطی خود را به بهترین شکل ممکن نمایش دهد باید پایه و اساس کلیه مباحث را یاد گرفته و بتواند آن ها را به کار گیرد.

دوره ضخیم دوزی آموزشگاه خیاطی سپید به چه صورت است؟

آموزشگاه خیاطی سپید به دلیل آموزش هنر خیاطی و دوخت تمامی لباس های زمستانه به صورت کاملا عملی ، به هنرجوی عزیز این امکان را می دهد تا با آزمون و خطا در این دوره آموزشی بتواند با کسب تجارب خیاطی به یک خیاط خبره  تبدیل شوند و پس از پایان دوره و دریافت مدرک به صورت کاملا حرفه ای  و ماهرانه و البته خلاقانه  لباس های ضخیم و زیبایی را الگوکشی کنند و بدوزند .

دوره آموزش ضخیم دوزی در کرج  در آموزشگاه خیاطی سپید ، توسط بهترین و متخصص‌ترین اساتید خیاطی و مد به هنرجویان ارائه می‌شود. در این آموزش از آخرین متد روز استفاده شده تا هنرجو، بعد از اتمام دوره به سرعت و به سادگی در هر جای دنیا مشغول به کار شود. در آموزشگاه خیاطی سپید، هنرجویانی که دوره خیاطی ضخیم دوزی را با موفقیت طی کرده و مدرک  معتبر دریافت خواهند کرد . دارندگان این مدرک می‌توانند با اعتبار و اعتماد بیشتری در حوزه تخصصی خود فعالیت کرده و به موفقیت برسند .