آموزش نازک دوزی در کرج

خانه    آموزش نازک دوزی در کرج

آموزش نازک دوزی در کرج

نازک دوزی چیست؟

شاید این گونه به چشم نیاید، اما هنر خیاطی، هنر وسیع و گسترده ای است و همین گستردگی سبب شده برای دوخت انواع لباس، متد و روش خاصی وجود داشته باشد.  که یکی از این روش ها، نازک دوزی می باشد. نازک دوزی به تنهایی شامل مباحث و سرفصل های زیادی است و کسانی که در این روش به مهارت دست پیدا می کنند، از خرید برخی لباس ها بی نیاز خواهند شد؛ زیرا می توانند به واسطه هنر و مهارتی که آموزش دیده اند، لباس های خود را بدوزند.

نازک دوزی، یکی از دوره های خیاطی است و هر کسی که می خواهد به عنوان یک خیاط حرفه ای مشغول به کار شود، می بایست در این دوره شرکت کند؛ بدون حضور در این دوره و فراگیری آن نمی توان در دیگر دوره های خیاطی شرکت کرد و به مهارت رسید. در واقع روش نازک دوزی یک روش پایه در هنر خیاطی به حساب می آید و بدون یادگیری مهارت نازک دوزی، موفقیت در خیاطی امری محال و دست نیافتنی به نظر می رسد.

البته نگران نباشید هنرجویان عزیز ، چرا که آموزشگاه خیاطی سپید این امکان رو به شما می دهد  که دوره نازک دوزی را توسط حرفه  ای ترین اساتید در کنار محبوب ترین و کاربردی ترین متد ها و با اصولی ترین روش فرابگیرید  و معتبرترین مدرک نازک دوزی را در پایان دوره از ما دریافت کنید.

هدف ما از دوره نازک دوزی آموزشگاه سپید چیست ؟

هدف آموزشگاه خیاطی سپید آموزش مهارت های اصلی و کاربردی روش نازک دوزی است:

  • یکی از مهم ترین مهارت هایی که در دوره های نازک دوزی آموزشگاه خیاطی سپید ارائه می گردد، شناخت وسایلی است که در خیاطی مورد استفاده قرار می گیرد. شناخت اتو و اصولی اتو کردن لباس ها و درزها، نگهداری از چرخ خیاطی و سرویس آن، شناخت انواع مختلف پارچه و مسائلی از این دست، یکی از مهارت هایی است که در این دوره آموزش داده می شود.
  • آماده کردن پارچه مورد نظر برای دوخت، نحوه قرار دادن الگو بر روی آن به صورت صحیح و برش از دیگر مهارت هایی است که در آموزشگاه خیاطی سپید مورد اهمیت است.
  • آشنایی با دوخت انواع دامن، مانتو، یقه، انواع آستین، دوخت آستر و اتصال آن به لباس، دوخت کمر در دامن و شلوار و غیره در این دوره آموزش داده می شود.
  • دوخت انواع جیب، انواع مغزی و سجاف در یقه نیز در این دوره آموزش داده می شود.
  • دوخت انواع جا دکمه، دوخت انواع دکمه، دوخت بندینک ها، دوخت آستین و اتصال آن به لباس، دوخت مچ آستین و غیره نیز در دوره نازک دوز آموزش داده می شود.
  • روش انتقال پنس، پنس های بالا تنه، پنس سرشانه و در کل، انتقال انواع پنس ها در لباس از دیگر مواردی است که در این دوره در آموزشگاه سپید به آنها اشاره خواهد شد.

اطلاعات تماس آموزشگاه خیاطی سپید

پس از پایان دوره نازک دوزی در آموزشگاه سپید به چه مهارت هایی دست می یابیم ؟

بعد از آنکه هنرجویان در دوره نازک دوزی آموزشگاه  سپید شرکت کنند، مهارت های زیادی کسب خواهند کرد. از جمله این مهارت ها می توانیم به دوخت پیراهن، بلوز، لباس های معمولی، مانتو، کت و دامن، شلوار، انواع یقه و غیره اشاره کنیم و همچنین هنرجویان با متدهای متداول و رایج در خیاطی آشنا شده و می توانند الگو رسم کنند، الگو را بر روی پارچه انداخته و برش انجام دهند و در نهایت نیز دوخت لباس را به اتمام برسانند. هنرجویانی که می خواهد در دوره های پیشرفته خیاطی شرکت کند می بایست این مهارت را به خوبی فرا بگیرد؛ در واقع، به همین جهت است که از نازک دوز به عنوان پایه و اساس هنر خیاطی یاد می کنند.

آیا امکان دوخت و کار عملی در طول دوره نازک دوزی آموزشگاه سپید وجود دارد؟

آموزش نازک دوزی به صورت عملی و پشت چرخ خیاطی، یکی از اصلی‌ترین روش های آموزشی است که در آموزشگاه خیاطی سپید از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به این صورت که هنر جو در طول دوره همراه با مدرس پیش رفته و کلیه مدل‌های آموزش داده شده را با کمک و همراهی مربی می‌دوزد. بیشتر هنرجویان  در دوره‌های نازک دوزی پیش از پایان دوره چند لباس دوخته شده توسط خودشان دارند که در طول دوره آموزشی در کلاس و یا در منزل آن را دوخته اند.

دوره نازک دوزی آموزشگاه خیاطی سپید به چه صورت است؟

دوره آموزشی  نازک دوزی  در آموزشگاه خیاطی سپید ، توسط بهترین و متخصص‌ترین اساتید خیاطی و مد به هنرجویان ارائه می‌شود. در این آموزش از ساده ترین و در عین حال اصولی ترین روش استفاده می شود تا هنرجویان به سهولت بتواند به یک خیاط ماهر و خبره تبدیل شوند. در آموزشگاه خیاطی سپید ، هنرجویانی که دوره خیاطی نازک دوزی را با موفقیت طی کنند ، مدرک معتبر دریافت خواهند کرد . دارندگان این مدرک می‌توانند با اعتبار و اعتماد بیشتری در حوزه تخصصی خود فعالیت کرده و به موفقیت برسند .