آموزش دوخت لباس کودک در کرج

خانه    آموزش دوخت لباس کودک در کرج

آموزش دوخت لباس کودک و نوجوان

یکی از دوره‌هایی که با گذراندن آن هنرجویان عزیز به سادگی می‌توانند وارد بازار کار خیاطی شوند، آموزش دوخت لباس کودک و نوجوان است. بعد از گذراندن این دوره در آموزشگاه خیاطی سپید ، هنرجویان به راحتی می‌توانند به انواع الگوهای لباس کودکانه مسلط شوند و از انواع ترفندهای دوخت لباس دخترانه  و پسرانه اطلاع پیدا  کنند. علاوه بر این، رفع ایرادات اندامی کودکان و همچنین نحوه اندازه‌گیری و تعیین سایز را فراخواهند گرفت.

دوره آموزش دوخت لباس کودک در آموزشگاه خیاطی سپید با نوین  و به روز ترین متد های دنیا برای دوستداران این حرفه قرار داده شده است تا هنرجویان عزیز بتوانند در این عرصه هم به شکوفایی استعداد های خود بپردازند .

آموزش دوخت لباس کودک در کرج

آموزش دوخت لباس کودک نوجوان براساس رده سنی به چه صورت می باشد؟

در دوره آموزش خیاطی دوخت لباس کودکان آموزشگاه خیاطی سپید ، انواع لباس های راحتی، لباس های مهمانی و لباس خواب به هنرجویان عزیز آموزش داده می شود ، از آن جایی که خیاطی کودکان بر اساس رده سنی به دو بخش تقسیم می شود ، آموزشگاه سپید این تضمین را به شما هنرجویان عزیز می دهد که در این عرصه از حرفه ترین اساتید مربوطه و بهترین و اصولی ترین روش های روز دنیا استفاده کند تا مفاهیم و نکات به دقت منتقل شوند و هم فهم موضوعات برای هنرجویان ساده‌تر گردد.

در این طبقه بندی، دوره آموزشی لباس کودک به دو بخش تقسیم شده است:

دوره اول، دوخت لباس نوزادی

این دوره یک پکیج کامل آموزشی برای دوخت انواع لباس‌های محدوده سنی ۰ تا ۲ سال در آموزشگاه خیاطی سپید  است. انواع سرهمی، شلوار، پیراهن و هر لباس دیگری که در این محدوده سنی طرفدار دارد را می‌توانید در این دوره  یاد بگیرید.

دوره دوم، آموزش دوخت لباس بچه‌گانه

دوره دیگری که برای دوخت انواع لباس کودک و نوجوان در آموزشگاه خیاطی سپید طراحی شده، لباس‌های کودک در محدوده سنی ۲ تا ۱۴ سال است. در حقیقت این دوره یک آموزش کامل از متدها و ترفندهایی است که به شما کمک می‌کند در دوخت انواع لباس بچگانه مهارت کسب کنید.

آیا برای دوره دوخت لباس کودکان و نوجوانان نیامند پیش نیاز هست ؟

در واقع کسب مهارت دوخت لباس کودکان حرفه ای مستقل است که روش ها و متد خیاطی به خصوص خود را دارد از این رو هر هنرجویی که به این حرفه علاقه مند است به راحتی میتواند این دوره را در آموزشگاه خیاطی سپید با دانش ابتدایی خیاطی شروع کند ولی پیشنهاد ما برای آموختن بهتر و راحت تر دوره دوخت لباس کودکان ، گذراندن دوره نازک دوزی است.

هدف ما از دوره دوخت لباس کودکان و نوجوانان چیست ؟

هدف آموزشگاه خیاطی سپید دوره دوخت لباس کودکان و نوجوانان ، کسب مهارت الگوسازی و دوخت لباس‌ های گروه سنی ۰ تا ۱۴ سال  و همچین توانایی دوخت انواع لباس ‌های راحتی و رسمی مخصوص کودکان و نوجوانان مانند: پیراهن، بلوز، شلوار، شلوارک، لباس راحتی و لباس خواب به هنرجویان عزیز است . به همین جهت پیشنهاد می‌کنیم حتما قبل از حضور در این کلاس در دوره الگوسازی هم شرکت کنید.

دوره دوخت لباس های کودکان و نوجوانان آموزشگاه خیاطی سپید به چه صورت است؟

دوره آموزشی دوخت لباس کودکان و نوجوانان در آموزشگاه خیاطی سپید، توسط بهترین و متخصص‌ترین اساتید خیاطی و الگوسازی به هنرجویان ارائه می‌شود. در این آموزش از بهترین متد های لباس کودکان و نوجوانان روز دنیا استفاده می شود تا هنرجویان بتوانند به یک خیاط لباس کودک ماهر و حرفه ای تبدیل شوند. در آموزشگاه خیاطی سپید ، هنرجویانی که دوره دوخت لباس های کودکان و نوجوانان را با موفقیت پشت سر بگذارند ، مدرک معتبر دریافت خواهند کرد. دارندگان این مدرک می‌توانند با اعتبار و اعتماد بیشتری در حوزه تخصصی خود فعالیت کرده و به موفقیت برسند.