آموزش دوخت لباس شب در کرج

خانه    آموزش دوخت لباس شب در کرج

دوخت لباس شب

یکی دیگر از دوره های دشوار و پیچیده و در عین حال  پر بهای خیاطی ، دوره دوخت لباس شب است. این روزها طراحان برای آن که بتوانند به درآمد بیشتری دست یابند لازم است تا در این حوزه نیز به مهارت های لازم دست پیدا کنند. دوخت لباس شب یک کار فوق حرفه ای است از همین رو نیاز به آموزش تخصصی دارد.

آموزشگاه خیاطی سپید اینجاست تا در یک دوره تخصصی  تمامی مهارت های لازم برای دوخت یک لباس بی نقص  و حرفه ای را در کنار چگونگی رسم الگو های خاص آن به شما هنرجویان عزیز آموزش بدهد بدین ترتیب شما در پایان دوره دوخت لباس شب آموزشگاه ما، قادر خواهید بود لباس شبی که از ژرنال انتخاب کردید را به راحتی بدوزید و از هنر خود لذت ببرید چرا که تمامی مهارت های دوخت لباس شب آموزشگاه خیاطی سپید علاوه بر آموزش برترین و به روز ترین متد های مد و فشن ، از اساتید ماهر و کاربلد بهره می برد و این امکان را به شما هنرجویان عزیز می دهد که بتوانید این دوره را به صورت کاملا حرفه ای و عملی پشت سر بگذارید .

آموزش دوخت لباس شب در کرج

هدف ما از دوره دوخت لباس شب چیست؟

هدف آموزشگاه خیاطی سپید از برگذاری دوره دوخت لباس شب همانطور که قبل تر گفته شد دوخت لباس های شب ژرنالی با برترین و به روز ترین متد های مد و فشن  به صورت کاملا عملی در کنار حرفه ای ترین و ماهر ترین اساتید می باشد که مهم‌ترین این مهارت‌ها به شرح زیل است:

  • آشنایی با انواع پارچه‌های لباس شب شامل ساتن، پاناما، حریر، کرپ، تافته، ابریشم و…
  • دوخت انواع فنر در لباس، کاپ در لباس و دوخت ژیپون
  • آموزش دوخت انواع ملزومات لباس مجلسی مانند دستکش، تور، شنل، انواع پاپیون و گل
  • جواهردوزی و کار روی انواع پارچه و لباس
  • انواع تورهای سر و نحوه برش و دوخت مخصوص لباس شب
  • دوخت انواع سجاف و همچنین انواع پارچه‌های آستری
  • تبدیل الگوهای استاندارد به الگوهای شخصی، طراحی لباس روی اندام، رفع عیوب اندام، نحوه پرو گیری و اشکالات اندامی
  • دوخت و برش انواع یقه، انواع، آشنایی با اندازه گیری خیاطی، دوخت و برش انواع بالا تنه

که این مهارت ها به صورت دوره ای تخصصی خیاطی در آموزشگاه سپید ایجاد شده است که در آن تکنیک های خاص و نکات کاربردی لباس شب به هنرجویان  عزیز آموزش داده خواهد شد.

اطلاعات تماس آموزشگاه خیاطی سپید

آیا دوره دوخت لباس شب نیازمند پیش نیاز است؟

همانظور که گفته شد از این دوره به عنوان دوره ای حرفه و تخصصی یاد می شود پس قطعا نیازمند است قبل از شروع این دوره ، دوره های مبتدی و نیمه حرفه ای از جمله : دوره های نازک دوزی ، ضخیم دوزی ،الگوسازی و برشکاریی را  با موفقیت پشت سر گذاشته باشید و سپس برای دوره ی دوخت لباس شب اقدام بفرمایید.

دوره دوخت لباس شب برای چه کسانی مناسب است؟

دوخت لباس شب و لباس عروس یکی از پردرآمدترین  مهارت های خیاطی است. بنابراین افرادی که تمایل به کسب درآمد و راه اندازی مزون شخصی لباس شب را دارند، با گذراندن دوره دوخت لباس شب و کسب مهارت و البته مدرک تخصصی از آموزشگاه خیاطی سپید، امکان ورود به بازار کار را خواهند داشت.

این دوره همچنین برای افرادی که به هنر خیاطی علاقه دارند و می‌خواهند تکنیک‌هایی را از همه شاخه‌های خیاطی به دست آورند مناسب است.

دوره دوخت لباس شب آموزشگاه خیاطی سپید به چه صورت است؟

دوره آموزشی دوخت لباس شب در آموزشگاه خیاطی سپید ، توسط بهترین و متخصص‌ترین اساتید خیاطی و مد به هنرجویان ارائه می‌شود. در این آموزش از متد های روز دنیای  مد و فشن لباس شب در کنار رعایت نکات اصولی و کاربردی و استفاده از تکنیک های حرفه ای و خاص استفاده می گردد تا صحیح ترین  و برترین آموزش را در اختیار هنرجویان عزیزمان قرار دهیم.

در آموزشگاه خیاطی سپید، هنرجویانی که دوره دوخت لباس شب را با موفقیت طی کنند ، مدرک معتبر دریافت خواهند کرد . دارندگان این مدرک می‌توانند با اعتبار و اعتماد بیشتری در حوزه تخصصی خود فعالیت کرده و به موفقیت برسند.