آموزش دوخت مانتو در کرج

خانه    آموزش دوخت مانتو در کرج

 مانتو دوزی

دوره طراحی و دوخت مانتو یکی از پرطرفدارترین و جذاب ترین  دوره‌های آموزش خیاطی برای خانم های عزیز ایرانی است . آموزشگاه خیاطی سپید به شما در این حرفه ی پرمخاطب کمک می کند تا  در این دوره آموزشی با نحوه کشیدن الگوی مانتوها، طراحی و دوخت آشنا شوید  در انتهای این دوره شما به راحتی بتوانید جذاب‌ترین مدل مانتوهای بازار را برای خود بدوزید و از تماشای مانتوی دوخته شده خود لذت ببرید.

دوره دوخت مانتو یا به نقل بهتر مانتو دوزی یکی از پرطرفدارترین و کاربردی ترین حرفه های خیاطی و همچنین پرمخاطب ترین دوره خیاطی در آموزشگاه خیاطی سپید است . چرا که عمده ی نیاز پوششی  یک خانم را در جامع مرتفع میسازد و درکنار سادگی این هنر چی بهتر از آن که بتوانید مانتو مورد علاقه خود و دیگران را با هنر دست خود بسازید.

آموزش دوخت مانتو در کرج

هدف ما از دوره مانتو دوزی چیست ؟

هدف آموزشگاه خیاطی سپید از برگذاری این دوره این است که هنرجویان عزیزی که صرفا می خواهند هنر مانتو دوزی را یاد بگیرند یا هنرجویانی که در کنار هنر های خیاطی دیگر میخواهند این هنر را هم به خوبی و به صورت تخصصی تر بیاموزند از این دوره آموزشگاه  سپید استفاده کنند ،  دوره مانتو دوزی آموزشگاه سپید بدین صورت است :

  • دوخت مانتو عبایی
  • دوخت مانتو جلو باز
  • دوخت مانتو جلو بسته
  • دوخت مانتو کتی
  • دوخت مانتو اداری

و در کنار یادگیری تئوری و عملی تمام موارد بالا ، به رفع عیوب اندامی و دوخت انواع یقه و جیب میپردازیم تا بتوانید همانند یک خیاط حرفه ای مانتو های بی نقصی را با دستان خود خلق کنید.

پس از پایان دوره مانتو دوزی در آموزشگاه سپید به چه مهارت هایی دست می یابیم؟

پس آن که هنرجویان عزیز دوره آموزش دوخت مانتو آموزشگاه سپید را با موفقیت پشت سر بگذارند ، با نحوه الگوسازی، برش و دوخت انواع مدل های مانتو آشنا می‌شوند. انواع اندام‌ها را می‌شناسند و می‌آموزند که چگونه باید ایرادات اندامی را رفع کنند. همچنین میتوانند  انواع پنس‌ها، آستین، یقه، سجاف و نحوه اتصال دکمه  که از جمله جزییات این دوره آموزشی به حساب می‌آید را به راحتی انجام دهند و  تمامی این آموزش ها به صورت کاملا عملی با حضور اساتید حرفه ای صورت میگیرد به گونه ای که هنر جوی عزیز قبل از پایان دوره چند دست مانتوی دوخته شده به دست های خود را دارد . در پایان دوره ضمن آشنایی با انواع پارچه و دوخت همه مدل‌های مانتو می‌توانید مدرک معتبر و تحت نظر فنی حرفه ای را از ما دریافت کنند.

اطلاعات تماس آموزشگاه خیاطی سپید

آیا برای دوره مانتو دوزی نیامند پیش نیاز هست ؟

درواقع تمامی هنرجویانی که علاقه مند به دوره مانتو دوزی باشند بدون هیچ پیش نیازی میتواند در این دوره آموزشگاه خیاطی سپید شرکت کنند  البته ما به هنرجویان عزیز پیشنهاد میکنیم که  پیش از ورود به این دوره آموزشی ، دوره نازک دوزی را هم بگذراند اما هیچ اجباری در این کار نیست ، در حقیقت این پیشنهاد ما صرفا برای راحتی و حرفه ای شدن شما هنرجویان عزیز در حرفه مانتو دوزی است تا در کنار دوره مانتو دوزی بتوانید به سهولت ایده پردازی کنید و طرح ها منحصر به فرد خلق کنید  .

دوره مانتو دوزی آموزشگاه خیاطی سپید به چه صورت است؟

دوره آموزشی مانتو دوزی  در آموزشگاه خیاطی سپید، توسط بهترین و متخصص‌ترین اساتید خیاطی و مد به هنرجویان ارائه می‌شود. در این آموزش از حرفه ای ترین  و در عین حال کاربردی ترین روش مانتو دوزی استفاده می شود تا هنرجویان به سهولت بتواند به یک خیاط ماهر و خبره تبدیل شوند و بتواند برای تمامی اندام ها مانتو مناسب خلق کنند . در آموزشگاه خیاطی سپید ، هنرجویانی که دوره خیاطی مانتو دوزی را با موفقیت پشت سر بگذارند ، مدرک معتبر دریافت خواهند کرد . دارندگان این مدرک می‌توانند با اعتبار و اعتماد بیشتری در حوزه تخصصی خود فعالیت کرده و به موفقیت برسند .