آموزش دوخت لباس عروس در کرج

خانه    آموزش دوخت لباس عروس در کرج

دوره ی دوخت لباس عروس

مرحله آخر و حرفه ای آموزش خیاطی چیزی نیست جز دوره دوخت لباس شب و لباس عروس ، در دوره تخصصی دوخت لباس عروس ، شما می‌توانید با فراگیری متد مولر و متدهای روز ایتالیایی، به صورت حرفه ای به دوختن انواع لباس شب و لباس عروس بپردازید و با مهارت هایی که کسب کردید یک لباس تمام عیار بدوزید.

خیاط‌های حرفه‌ای و کاربلد که در دوخت لباس عروس و شب مهارت دارند، با کمک توانمندی خود به درآمد بالایی دست پیدا می‌کنند.

آموزش دوخت لباس عروس در کرج

همین موضوع نیز متقاضیان زیادی را با هدف راه‌اندازی مزون به سمت یادگیری دوره آموزشی دوخت لباس عروس و نامزدی می‌کشاند و ما در آموزشگاه خیاطی سپید اینجاییم تا با برترین روش و متد ها روز دنیای مد وفشن لباس عروس، به شما هنرجویان عزیز این امکان را بدهیم که به صورت حرفه ای عمل  کنید  چرا که کنار آموزش های اصولی و عملی  توسط اساتید کاملا متبحر می توانید مدرک معتبر خود را از ما دریافت کنید و یک خیاط خبره  و ماهر شویید و مزون خصوصی خود را افتتاح کنید.

هدف ما از آموزش دوره لباس عروس

دوره دوخت لباس عروس و شب، با هدف آموزش دوخت بهترین لباس‌های ژورنالی به هنرجویان است که مهم‌ترین این مهارت‌ها به شرح زیل است:

  • آشنایی با انواع پارچه‌های لباس شب و عروس شامل ساتن، پاناما، حریر، کرپ، تافته، ابریشم و…
  • دوخت انواع فنر در لباس، کاپ در لباس و دوخت ژیپون
  • آموزش دوخت انواع ملزومات لباس مجلسی و لباس عروس مانند دستکش، تور، شنل، انواع پاپیون و گل
  • جواهردوزی و کار روی انواع پارچه و لباس
  • انواع تورهای سر و نحوه برش و دوخت مخصوص لباس شب و عروس
  • دوخت انواع سجاف و همچنین انواع پارچه‌های آستری
  • تبدیل الگوهای استاندارد به الگوهای شخصی، طراحی لباس روی اندام، رفع عیوب اندام، نحوه پرو گیری و اشکالات اندامی
  • دوخت و برش انواع یقه، انواع، آشنایی با اندازه گیری خیاطی، دوخت و برش انواع بالا تنه

که این مهارت ها به صورت دوره ای تخصصی خیاطی در آموزشگاه سپید ایجاد شده است که در این آن تکنیک های خاص و نکات کاربردی به هنرجویان به صورت کاملا عملی آموزش داده خواهد شد.

اطلاعات تماس آموزشگاه خیاطی سپید

آیا دوره دوخت لباس عروس نیازمند پیش نیاز است؟

همانظور که گفته شد از این دوره به عنوان دوره ای حرفه یاد می شود پس قطعا نیازمند آن است که قبل از شروع این دوره ، دوره های مبتدی و نیمه حرفه ای از جمله : دوره های نازک دوزی ، ضخیم دوزی ،الگوسازی و برشکاری را  با موفقیت پشت سر گذاشته باشید و سپس برای دوره ی دوخت لباس عروس اقدام بفرمایید.

دوره دوخت لباس عروس برای چه کسانی مناسب است؟

دوخت لباس شب و لباس عروس یکی از پردرآمدترین  مهارت های خیاطی است. بنابراین افرادی که تمایل به کسب درآمد و راه اندازی مزون شخصی لباس عروس را دارند، با گذراندن دوره دوخت لباس عروس و کسب مهارت و البته مدرک تخصصی از آموزشگاه خیاطی سپید ، امکان ورود به بازار کار را خواهند داشت.

این دوره همچنین برای افرادی که به هنر خیاطی علاقه دارند و می‌خواهند تکنیک‌هایی را از همه شاخه‌های خیاطی به دست آورند مناسب است.

دوره دوخت لباس عروس آموزشگاه خیاطی سپید به چه صورت است؟

دوره آموزشی دوخت لباس عروس در آموزشگاه خیاطی سپید ، توسط بهترین و متخصص‌ترین اساتید خیاطی و مد به هنرجویان ارائه می‌شود. در این آموزش از متد های روز دنیای  مد و فشن لباس عروس در کنار رعایت نکات اصولی و کاربردی و استفاده از تکنیک های حرفه ای و خاص استفاده می گردد تا صحیح ترین  و برترین آموزش را در اختیار هنرجویان عزیزمان قرار دهیم.

در آموزشگاه خیاطی سپید ، هنرجویانی که دوره دوخت لباس عروس را با موفقیت طی کنند ، مدرک معتبر دریافت خواهند کرد . دارندگان این مدرک می‌توانند با اعتبار و اعتماد بیشتری در حوزه تخصصی خود فعالیت کرده و به موفقیت برسند.