آموزش خیاطی لباس مردانه در کرج

خانه    آموزش خیاطی لباس مردانه در کرج
آموزش خیاطی مردانه در کرج

آموزش خیاطی مردانه

خیاطی را می توان یکی از مهم ترین و کاربردی ترین حرفه ها به شمار آورد. خیاطی مردانه نیز زیر مجموعه ای از خیاطی می باشد که وظیفه ی دوخت لباس مردانه را به عهده دارد. از این رو آموزشگاه خیاطی سپید در کنار دوره های دیگر خیاطی ، دوره دوخت لباس های مردانه را برای هنرجویانی که به این هنر علاقه مند هستند مهیا کرده و از برجسته ترین اسایتد این حرفه دعوت به عمل آورده است تا بهترین آموزش را با بهترین متد ها خیاطی مردانه را در اختیار هنرجویان عزیز قرار دهند. آموزشگاه خیاطی سپید جامع ترین دوره را در اختیار شما هنرجویان عزیز قرار میدهد  که این دوره شامل نازک دوزی مردانه با دوخت لباس هایی همچون : بلوز ، پیراهن ، شلوار و… و ضخیم دوزی مردانه با دوخت لباس هایی همانند: پالتو ، کت ، کاپشن  و …  و همچنین دوخت انواع یقه و جیب ، فراگیری تمامی متد های مربوطه و الگوکشی لباس مردانه می باشد.  

هدف ما از آموزش خیاطی مردانه چیست ؟

هدف آموزشگاه خیاطی سپید از آموزش خیاطی مردانه ، اهمیت این دوره در کنار هنر های خیاطی دیگر و همچنین توجه به علاقمندان به این هنر است از این رو آموزشگاه خیاطی سپید پکیج کاملی از آموزش خیاطی مردانه که شامل نازک دوزی مردانه ، ضخیم دوزی مردانه ، دوخت انواع جیب و یقه و الگوکشی مردانه و … است را برای هنرجویان عزیز فراهم نموده است .  

در آموزش خیاطی مردانه کدام مهارت ها مهم اند ؟

  • مهم ترین نکته در خیاطی مردانه این است که هنرجو باید انواع جنس های پارچه آشنایی داشته باشد و بداند برای هر مدل باید از چه جنس پارچه ای استفاده کند.
  • هنرجو باید روش درست اندازه گیری مردانه را بلد باشد تا بتواند لباس را به اندازه بدوزد. اگر هنرجو در اندازه گیری مهارت نداشته باشد لباس نهایی گشاد یا تنگ می شود.
  • مهارت بعدی الگو کشی است. هنرجو باید بتواند برای مدل انتخابی الگوی درست طراحی کند و پارچه را طبق آن الگو برش دهد.
  • هنرجو باید مهارت دوزندگی بالایی داشته باشد تا بتواند دوخت را در یک راستا انجام دهد. این کار نیاز به تمرکز بالا وتوانایی جسمانی دارد.
البته نگران نباشید تمامی این مهارت ها در کنار اصول خیاطی و متدها و دیگر نکات آموزشی توسط آموزشگاه خیاطی سپید در اختیار هنرجویان عزیز قرار خواهد گرفت .  

آیا برای دوره خیاطی مردانه نیامند پیش نیاز هست ؟

در واقع کسب مهارت خیاطی مردانه حرفه ای مستقل است که روش ها و متد خیاطی به خصوص خود را دارد از این رو هر هنرجویی که به این حرفه علاقه مند است به راحتی میتواند این دوره را در آموزشگاه خیاطی سپید با دانش ابتدایی خیاطی شروع کندو به راحتی به نتیجه مطلوب برسد.  

دوره خیاطی مردانه آموزشگاه خیاطی سپید به چه صورت است؟

دوره آموزشی خیاطی مردانه در آموزشگاه خیاطی سپید ، توسط بهترین و متخصص‌ترین اساتید خیاطی و الگوسازی لباس مردانه به هنرجویان ارائه می‌شود. در این آموزش از بهترین متد ها و الگوکشی لباس های مردانه روز دنیا استفاده می شود تا هنرجویان بتوانند به یک خیاط لباس مردانه ماهر تبدیل شوند  . در آموزشگاه خیاطی سپید ، هنرجویانی که دوره دوخت لباس های مردانه ( خیاطی مردانه ) را با موفقیت پشت سر بگذارند ، مدرک معتبر دریافت خواهند کرد . دارندگان این مدرک می‌توانند با اعتبار و اعتماد بیشتری در حوزه تخصصی خود فعالیت کرده و به موفقیت برسند.